اطلاعات محصول
نام محصول فورس کپ مردانه
فرم محصول کپسول
تعداد 60 کپسول
وزن ۵۲ g
برند ناتیریس
کارایی تقویت کننده مو
جنسیت آقایان
نوع محفظه جعبه
کشور تولید کننده پرتغال

کپسول فورس کپ مردانه

کپسول فورس کپ منز ناتیریس مکملی مخصوص آقایان برای تقویت، افزایش حجم و جلوگیری از ریزش مو است. این کپسول حاوی ترکیب مناسبی از مواد معدنی و ویتامین‌ها از جمله زینک و بیوتین است که بر حفظ سلامت مو تاثیر بسزایی دارند. کپسول رشد مو فورس کپ مردانه ناتیریس حاوی گیاه دم اسب بوده که دارای مقدار زیادی سیلیکون است. این ماده موجب افزایش خونرسانی به پیازهای مو شده و با تقویت موها از ریزش آن جلوگیری می‌نماید. همچنین گیاه سویا این فراورده با مهار دی هیدروتستوسترون نقش مهمی در جلوگیری از ریزش مو و افزایش حجم مو در آقایان دارد.

احتمال بیشتر ریزش موهای مردانه

موها به ۲ گروه خشک و چرب تقسیم می‌شوند. اما با توجه به اینکه میزان هورمون‌های مردانه در بدن آقایان بسیار بیشتر از خانم‌ها است تقریبا بیشتر مردها موهای چربی دارند و یا حتی موهایشان خیلی زودتر از موهای خانم‌ها دوباره چرب می‌شوند. ریزش مو نیز به علت مسائل ژنتیکی و هورمونی در آقایان بیش از خانم‌ها است. فعالیت زیاد جنسی، ازدیاد منابع آهن و هورمون دی هیدروتستوسترون از عمده دلایل ریزش مو در مردان محسوب می‌شود. از این رو توصیه می‌شود قبل از بروز این مشکل، با رعایت نکات بهداشتی و مصرف مکمل‌های موثر در این زمینه از ریزش مو و ضعیف شدن ریشه موها جلوگیری نمایید.

گیاه دم اسب و خواص آن برای ریزش مو

علف دم اسبی اغلب به عنوان گیاه تزئینی در باغ‌ها و سایر موارد استفاده می‌شود. این گیاه دو ریشه متمایز داشته و اولین ریشه در اوایل بهار رشد پیدا کرده و شبیه مارچوبه است. اما این ریشه قهوه‌ای بوده و مخروط در برگیرنده اسپور دارد. از آن سو گیاه دم اسب بالغ در تابستان رشد پیدا کرده و ریشه‌های سبز و نازکی دارد که شبیه دم اسب است. مطالعات نشان داده که مصرف روزانه مکمل‌های حاوی سیلیکات که از گیاه دم اسب گرفته شده می‌تواند رشد موها را بعد از ۹۰ الی ۱۸۰ روز افزایش دهد. بر این اساس متخصصان زیبایی معتقد هستند که این گیاه یکی از بهترین منابع سیلیکات در زمین بوده و قادر است موها را نرم و زیبا سازد.

کمبود زینک و ریزش مو

ریزش مو به دلایل زیادی مانند سبک زندگی، رژیم غذایی، ژنتیک، استرس و … رخ می‌دهد. کمبود روی نیز در بدن یکی از دلایل عمده ریزش مو محسوب می‌شود. کمبود این ماده مغذی قادر است تغییراتی در ساختار پروتئین فولیکول‌های مو و ساختار مو ایجاد کند که موهای جدید زودتر از موعد دچار ریزش شوند. همچین در نازک شدن و شکنندگی هرچه بیشتر موها به صورت مستقیم تاثیر می‌گذارد. حال مصرف کپسول فورس کپ منز به علت دارا بودن زینک موجب شده تا بافت‌های از بین رفته مو ترمیم شوند و بعد از آن شاهد افزایش رشد موها باشیم.

تاثیر آهن بر تقویت مو

سلول‌های موجود در فولیکول مو به شدت نسبت به میزان سطح آهن حساس هستند. در صورت کاهش یافتن این میزان نیز رشد موها دچار اختلال می‌شود، به صورتی که دیگر مانند گذشته نمی‌توانند رشد کنند و جایگزین موهای ریخته شده شوند. علائم ریزش مو به علت کمبود آهن شامل ریزش بیش از حد مو، موهای خشک و آسیب دیده، از بین رفتن درخشش طبیعی مو و نازک شدن تارهای مو می‌شود. در صورت نادیده گرفته شدن این عارضه، ممکن است حتی برای فرد بروز الگوی طاسی را به دنبال داشته باشد.

نقش ویتامین B فورس کپ منز ناتیریس در سلامت مو

ویتامین‌های گروه ب به ما در متابولیزه نمودن منابع غذایی کمک می‌کنند و مواد مغذی را برای کل بدن از جمله موها و فولیکول‌های آن تامین می‌نمایند. کمبود ویتامین‌هایی مانند B۲، B۳، B۱ می‌تواند تغذیه ضعیف و ناکافی سلول‌های فولیکول مو را به دنبال داشته باشد. حال مصرف کپسول Force cap می‌تواند با تامین ویتامین‌های لازم به کاهش سطح تری گلیسیرید و کلسترول کمک کند و به صورت غیر مستقیم موجب تقویت پوست سالم شود.

ترکیبی از :

. اسید آمینه سیستئین 150mg
. اسید آمینه متیونین 150mg
.  سیلیکون غنی
. ویتامین های گروه B
. اسید فولیک
. ویتامین E
. آهن
. سویا

ویژگی های کپسول فورس کپ مردانه

. مهار دی هیدروتستوسترون
. تنظیم چربی پوست سر
. افزایش خون رسانی