اطلاعات محصول
نام محصول مگ ادونسد
فرم محصول قرص
تعداد 30
وزن ۸۸ g
برند ناتیریس
کارایی تامین منیزیم
جنسیت خانم ها / آقایان
نوع محفظه قوطی
کشور واردکننده پرتغال

قرص مگ ادونسد

قرص مگ ادونسد ناتیریس منیزیم مورد نیاز بدن به خصوص در بیماران مبتلا به دیابت و سایر بیماری‌هایی که سبب کاهش منیزیم بدن می‌شود را تامین می‌کند. مزیت مهم و اساسی Mag Advanced فوم ترکیب شده منیزیم با گلایسین و نیز وجود سه نوع ملح مختلف این ماده معدنی یعنی گلایسینات، گلوکونات و هیدروکساید بوده که سبب افزایش جذب از روده کوچک و بالا رفتن میزان فراهم زیستی منیزیم در بدن می‌شود.

نقش منیزیم بر سلامتی

منیزیم بعد از کلسیم، سدیم و پتاسیم چهارمین ماده معدنی مهم و ضروری در بدن انسان به شمار می‌آید. این ماده معدنی در بیش از ۳۰۰ واکنش آنزیمی بدن نقش دارد. بسیاری از عملکردهای آن شامل کمک به عملکرد عضلات و اعصاب، تنظیم فشار خون و حمایت از سیستم ایمنی بدن انسان است. دریافت کافی این ماده معدنی به پیشگیری از بیماری‌هایی مانند آلزایمر، دیابت نوع ۲، بیماری‌های قلبی و عروقی و میگرن کمک می‌کند.

منیزیم و سلامت استخوان

منیزیوم یک ماده معدنی مهمی است که برای شکل گیری و ساختار سالم استخوان ضروری است. علت مصرف قرص منیزم کاملا مشخص است و زمانی می‌توان آن را مصرف کرد که بدن با کمبود آن مواجه باشد. این ماده معدنی ممکن است به طور مستقیم و غیر مستقیم سلامت استخوان را بهبود بخشد، زیرا به تنظیم سطح کلسیم و ویتامین D کمک می‌کند. همچنین طی تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۳ انجام شد، توانستند به ارتباط این ماده معدنی با تراکم بیشتر استخوان، تشکیل کریستال‌های استخوانی، کاهش خطر پوکی استخوان و پیشگیری از علائم یائسگی پی ببرند.

کاهش سردردهای میگرنی

منیزیم به کاهش سردردهای میگرن کمک موثری می‌کند. زیرا کمبود منیزیم می‌تواند انتقال دهنده‌های عصبی را تحت تاثیر قرار دهد و انقباض رگ‌های خونی را محدود کند. افرادی که میگرن دارند، سطح منیزیم کمتری در خون خود نسبت به بقیه افراد دارند.

تاثیر منیزم بر کاهش استرس و اضطراب

سطح منیزیم ممکن است در اختلالات خلقی، از جمله افسردگی و اضطراب نقش داشته باشد. طبق یک بررسی انجام شده در سال ۲۰۱۷، سطح پایین منیزیم با اضطراب بالا مرتبط است. این موضوع به دلیل فعالیت در محور هیپوتالاموس هیپوفیز آدرنال بوده که مجموعه ای از سه غده است که واکنش فرد به استرس را کنترل می‌کند.

ترکیبات موثر کپلت مگ ادونسد ناتیریس

در قرص منیزیم مگ ادونسد برند ناتیریس علاوه بر منیزیم انواع ویتامین‌های E، D، C، گروه B، سلنیوم، زینک، منگنز، مس و کرومیوم وجود دارد.

زینک

زینک یا روی یک عنصر اساسی در بدن انسان که با گستره وسیعی از نقش‌های بیولوژیکی در ارتباط است. روی در تمام ارگان‌ها، بافت‌ها، مایعات و ترشحات بدن موجود است. این ماده مغذی نقش ساختاری و تنظیم کننده در بیش از ۲۰۰ آنزیم بدن بر عهده دارد.

ویتامین D

رشد و تقویت استخوان‌ها و سلامت دندان‌ها به واسطه ویتامین D در بدن است. این ویتامین از نوع محلول در چربی بوده و در متابولیسم طبیعی کلسیم مورد نیاز است. علاوه بر آن این ویتامین سبب تقویت سیستم ایمنی در بدن می‌شود.

ویتامین C

ویتامین C یک ویتامین محلول در آب بوده که دارای خاصیت آنتی اکسیدان است. این ویتامین به رشد و تکامل طبیعی به ویژه در کودکان کمک می‌کند. همچنین مصرف ویتامین ث در تشکیل کلاژن، تاندون‌ها، لیگامنت‌ها و رگ‌های خونی نیز نقش فعالی دارد.

ویتامین E

ویتامین E مانند ویتامین ث یک آنتی اکسیدان قوی است که از بدن در مقابل آسیب ناشی از رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کند. این ویتامین در تشکیل گلبول‌های قرمز خون شرکت کرده و در استفاده از ویتامین K به بدن کمک می‌کند.

ویتامین‌ های گروه B

در این فرآورده ویتامین‌های B۱، B۲ و B۶ وجود دارد. این ویتامین‌ها برای بدن منافع بسیاری دارند از قبیل: افزایش و تقویت میزان متابولیسم و سوخت و ساز در بدن، تقویت سلامت پوست و افزایش قدرت عضلانی، افزایش سلامت سیستم ایمنی و دستگاه عصبی.

ترکیبی از

. منیزیم

. ویتامین های D, C, E, B1, B2

. منگنز، مس . کرومیوم

. زینک

. سلنیوم

ویژگی های قرص مگ ادونسد

.تأمین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز روزانه بدن
. تنظیم فشار خون
.تأمین منیزیم مورد نیاز بدن خصوصاً در بیماران مبتلا به دیابت
.تنظیم اشتها کاذب
.رفع اسپاسم آنی عضلانی در ورزشکاران
.جلوگیری از پوکی استخوان                         
.تقویت سیستم ایمنی
.جلوگیری از سکته قلبی
. بهبود متابولیسم انرژی
.بهبود سنتز پروتئین
.مولتی ویتامین مورد تائید برای افراد دیابتی وتحت رژیم غذایی