اطلاعات محصول
نام محصول منوسوف پلاس
فرم محصول قرص
تعداد 30 قرص
وزن 60g
برند ناتیریس
کارایی پیشگیری از پوکی استخوان, درمان علائم یائسگی
جنسیت خانم ها
نوع محفظه جعبه
کشور تولید کننده پرتغال

قرص منوسوف پلاس

قرص منوسوف پلاس ناتیریس مکملی مناسب جهت بهبود گرگرفتگی یائسگی، درمان دردهای بدن قبل از شروع این دوره و رفع پوکی استخوان شناخته شده است. آگاهید که دوران یائسگی سبب تغییراتی در ترشح هورمون‌ها در بدن بانوان شده که این تغییرات منجر به گرگرفتگی در خانم‌ها می‌شود. این مکمل به واسطه دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد خود می‌تواند در کنار دیگر درمان های قطعی یائسگی زودرس ، از بروز این مشکل جلوگیری نماید. همچنین ایزوفلاون سویا منوسوف سبب بهبود گرگرفتگی‌های یائسگی شده و با دارا بودن مواد معدنی مانند کلسیم و منیزیم از بروز پوکی استخوان جلوگیری می‌کند.

نقش کلسیم در سلامت استخوان

کلسیم ماده معدنی‌ای است که در استخوان‌ها و دندان‌ها وجود داشته و کمبود آن می‌تواند موجب پوکی استخوان شود. حال با بالا رفتن سن توده استخوانی به تدریج مواد معدن موجود را از دست می‌دهد و به دنبال آن عوارضی از قبیل روی هم جمع شدن ستون فقرات، شکستگی انتهای استخوان ران و … را به دنبال دارد. طبق یک مطالعه در فرانسه نشان داده شده که بیش از پانصد هزار زن به پوکی استخوان ناشی از یائسگی و یا افزایش سن مبتلا هستند. از این رو مقابله با تحلیل تدریجی مواد معدنی استخوان و تجویز استروژن (هورمون زنانه) برای زنان به ویژه بانوان یائسه بسیار حائز اهمیت است. از دیگر عملکردهای کلسیم در بدن نیز می‌توان به تنظیم ضربان قلب، کاهش بی خوابی، تنظیم کار سیستم اعصاب و انتقال پیام‌های عصبی اشاره نمود.

بهبود علائم یائسگی

فیتو به معنی گیاه و استروژن نوعی هورمون زنانه است که در تنظیم مجموعه‌ای از فعالیت‌های زنان و مردان نقش دارد. مکمل فیتو استروژن مونو سوف پلاس با دارا بودن گیاه سویا می‌تواند این هورمون را در اختیار بدن بگذارد. از آنجایی که فیتو استروژن از نظر ساختاری شباهت بسیاری به استروژن دارد همانند آن عمل می‌کند. با توجه به اینکه در دوران یائسگی میزان هورمون در بدن زنان دچار نوسان می‌شود، فیتو استروژن برای زنانی مناسب است که با نزدیک شدن به دوره یائسگی به دنبال برقراری تعادل هورمونی هستند. علائم این نوسانات اغلب برای بانوان ناخوشایند بوده و برای کنترل آن نیاز است که از درمان جایگزینی با هورمون استفاده شود. به همین علت مصرف مکمل منوسوف پلاس ناتیریس می‌تواند جایگزین مناسبی باشد.

جلوگیری از یائسگی زود هنگام

یائسگی زودهنگام همراه با توقف عملکرد تخمدان‌ها است و قبل از سن ۴۰ سالگی رخ می‌دهد. یائسگی زود هنگام می‌تواند ریسک بالای بیماری‌های قلبی عروقی، پوکی استخوان و زوال شناختی زودهنگام را به دنبال داشته باشد. طبق تحقیقات انجام شده افرادی که ویتامین D را از طریق رژیم غذایی یا مکمل‌ها دریافت می‌کنند با کاهش ۱۷ درصدی ریسک یائسگی زودهنگام رو به رو هستند. این ویتامین به جذب بهتر کلسیم کمک نموده و می‌تواند در کنار دیگر درمان های یائسگی زودرس، علائم یائسگی نیز بهبود بخشد.

لطفا دقت کنید

این فراورده یک مکمل غذایی بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان نیست.

مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.

محصول را دور از دسترس اطفال و در جای خشک و خنک نگهداری کنید.

مصرف قرص منوسوف پلاس ناتیریس در دوران بارداری و شیردهی

زنان باردار و شیرده حتما قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.

تداخل دارویی

در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف Menosof Plus با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

 

 

ترکیبی از :

. عصاره سویا (400 میلی گرم)
. کلسیم
. ویتامین D
. پاسی فلورا(گل ساعتی)
. منیزیم

 

ویژگی های قرص منوسوف پلاس

 

. پیشگیری از پوکی استخوان و سندرم بعد از یائسگی
. کاهش و بهبود علائم یائسگی (گرگرفتگی، تعرق شبانه ، افسردگی و بی خوابی )
. محافظت از قلب و عروق
. کاهش استرس ، اضطراب و آرام بخش
. تنظیم بالانس هورمونی
. کاهش ریسک ابتلا به یائسگی زودرس
. تنظیم تمامی علائم کاهش استروژن