اطلاعات محصول
نام محصول سربروم گلد
فرم محصول کپسول
تعداد 30 کپسول
وزن 55 g
برند ناتیریس
کارایی بهبود عملکرد مغز, پیشگیری از آلزایمر, تقویت سیستم عصبی
جنسیت خانم ها / آقایان
نوع محفظه جعبه
کشور واردکننده پرتغال

کپسول سربروم گلد

کپسول سربروم گلد بالای ۵۰ سال ناتیریس به بهبود عملکرد مغز و جلوگیری از پیشرفت آلزایمر (تخریب سلول‌های مغز) کمک می‌کند. این فراورده مخصوص افراد بالای ۵۰ سال بوده و موجب افزایش انرژی و شادابی مصرف کننده نیز می‌شود. Cerebrum Gold حاوی منیزیم سبب کاهش خستگی شده و به عملکرد طبیعی سیستم عصبی کمک شایانی می‌کند.
 

بهبود حافظه

فسفاتیدیل سرین یک مشتق آمینو اسیدی قابل حل در چربی است که به وفور در مغز یافت می‌شود. این ترکیب قادر است باعث کندی فرایند تخریب مغز حاصل از پیری شده و در عین حال به ترمیم آسیب‌ها و جلوگیری از فرسودگی نورون‌ها کمک می‌نماید. فسفاتیرین سرین می‌تواند باعث مهار برخی اثرات مضر افزایش سطح کورتیزول در بلند مدت شود. از پیامدهای افزایش بیش از حد سطح کورتیزول می‌توان به تضعیف سیستم ایمنی، خستگی و پیری زودرس اشاره نمود. از این رو ثابت نگهداشتن این ماده به تنظیم متابولیسم، بهبود حافظه و کاهش التهابات کمک شایانی می‌کند. این ماده موثر در کپسول سربروم گلد ناتیریس به شکل قابل توجهی بر سطح شناخت روانی، سرعت پردازش و ظرفیت کلی تفکر انتقادی و استدلال نیز تاثیر گذار است.

کاهش روند پیری مغز

با بالا رفتن سن، مغز به طور طبیعی ضعیف و کوچک می‌شود. شاید در مواردی افرادی را دیده باشید که علی رغم فعال بودن مغزشان در پیری دچار آلزایمر و زوال عقل شده باشند. طبق تحقیقات انجام شده در سال‌های اخیر نشان داده شده که ویتامین‌های گروه B می‌توانند تقویت مغز و حافظه را سبب شده و از بروز این مشکل جلوگیری نمایند. روند این عملکرد به این صورت است که ویتامین B می‌تواند سطح پروتئین بتا آمی لوید را کاهش دهد. این پروتئین ارتباط مستقیمی با بیماری آلزایمر دارد. به این صورت که با افزایش Beta Amyloid و چسبیدن آن به گیرنده‌های حسی سلول‌های عصبی، التهاب ایجاد شده و عملکرد درست پیام‌های عصبی مختل می‌شود. حال مکمل cerebrum gold natiris با پایین نگهداشتن این پروتئین، مانع از بیماری‌های ضعف حافظه می‌شود.

افزایش تمرکز و دقت

کپسول سربروم گلد +۵۰ ناتیریس به واسطه دارا بودن منیزیم مشکل عدم تمرکز، حواس پرتی و از دست دادن حافظه را به شدت کاهش داده است. گفتنی است منیزیم بر روی میزان یادگیری و حافظه که از جمله عملکردهای اساسی مغز هستند تاثیر بالایی دارد. این ترکیب در اصل جهت عملکرد طبیعی سیستم عصبی ضروری بوده و اثر مستقیمی بر توانایی یادگیری، تقویت حافظه کوتاه مدت و بلند مدت دارد. همچنین منیزیم می‌تواند میزان توجه را افزایش و آشفتگی ذهنی را کاهش دهد. کمبود این ماده معدنی موجب رسوب فلزات سنگین در مغز شده و خطر ابتلا به بیماری‌های آلزایمر، پارکینسون و ام اس را افزایش می‌دهد.

ترکیبی از

. رسوراترول

. کیوتینQ10

. منیزیم

. ریبوفلاوین

. ویتامین گروه B

. فسفاتیدیل سرین

. سیلیکا

 

 

ویژگی های کپسول سربروم گلد

 

. ضدپیری و سرطان
. کاهش تخریب مغز با افزایش سن
. افزایش ارتباط بین سلولهای مغز
. کاهش خستگی و تقویت حافظه
.  حفاظت از سیستم عصبی و خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار قوی