اطلاعات محصول
نام محصول استرس کالم نایت
تعداد 30 قرص
وزن 27 g
برند ناتیریس
کارایی درمان اختلالات خواب
جنسیت خانم ها / آقایان
نوع محفظه جعبه
شرکت واردکننده پرتغال

قرص استرس کالم نایت

بی خوابی یا کم خوابی یک علامت است که فرد به طور مستمر به خواب نمی‌رود. به عبارت دیگر مشکل در خوابیدن، زود بیدار شدن از خواب، بیدار شدن خیلی زود و … را بی خوابی می‌گویند. قرص استرس کالم نایت ناتیریس یک مکمل غذایی ایده آل و با فرمولاسیون حاوی گیاهان دارویی و منیزیم به رفع اختلال و بی نظمی در خواب کمک می‌کند. علاوه بر آن منیزیم موجود در این محصول به ایجاد تعادل در عملکرد سیستم عصبی کمک می‌کند و برطرف کننده بی نظمی‌های عصبی و هورمونی در دوران بلوغ و یائسگی است.
 

درمان بی خوابی با عصاره گیاه گل ساعتی

گل ساعتی یا گیاه پاسی فلورا دارای خواص بی شماری مانند کاهش استرس، تسکین التهاب، کاهش فشار خون و درمان بی خوابی است. در واقع گل ساعتی قوی ترین داروی گیاهی خواب آور برای داشتن خواب آرام است. این گیاه حاوی آلکالوئیدها و فیتوکمیکال‌هایی بوده که به بهبود خلق و خو و کاهش استرس کمک می‌کند. از آنجایی که گل ساعتی گیاهی آرامش بخش است، استرس و اضطراب را که باعث بی خوابی می‌شود از بین می‌برد. آنتی اکسیدان‌ها و فیتونوترینت‌‌های موجود در گل ساعتی دارای خواص ضد التهابی است؛ بنابراین می‌‌تواند التهاباتی را که منجر به بیماری می‌‌شود، کاهش دهد. همچنین ترکیبات موجود در این گیاه می‌تواند رادیکال‌های آزاد را خنثی کند و خطر ابتلا به بیماری‌های مختلف را کاهش دهد.

منیزیم و بهبود کیفیت خواب

منیزیم یک ماده معدنی مهم برای بهبود کیفیت خواب به شمار می‌آید. این ماده معدنی در بیش از ۳۰۰ واکنش در بدن نقش دارد. منیزیوم به تنظیم میزان هیجان سیستم عصبی مرکزی کمک می‌کند و به کاهش استرس و اضطراب کمک می‌کند. یکی دیگر از فواید این ماده معدنی در بدن، کمک به آرامش عضلات بوده و کمبود منیزیم در بدن منجر به سندروم پای بی قرار می‌شود که یکی از دلایل شایع بی خوابی به شمار می‌آید. منیزیم ممکن است به افزایش ساعت خواب و بهبود مدت زمانی که طول می‌کشد تا به خواب بروید کمک کند.

ترکیبی از

. پاسی فلورا ( گل ساعتی)

. منیزیم

ویژگی های قرص استرس کالم نایت

. آرام بخش و خواب آور
. درمان حملات وحشت زدگی
. برطرف کننده مشکلات خواب از قبیل بدخوابی و بیداری های مکرر و نا آرامی در طول خواب
. دارای خواص آنتی اسپاسم ( جلوگیری از گرفتگی های عضلانی هنگام خواب)
. فاقد عارضه خشکی دهان و استفاده بیش از اندازه از آب ( عدم ایجاد چاقی کاذب)
. فاقد هرگونه علائم عصبی ، بی حالی و عدم هوشیاری پس از بیداری
. تنظیم خواب طبیعی پس از استفاده مکرر
. درمان روان پریشی (پسیکوز)
. افزایش اثر بی حس کننده های موضعی و بیهوشی عمومی
. تسهیل تست های تشخیص پزشکی نظیر آندوسکوپی